Головний фасад Житловий комплекс підвищеної комфортності, з повним оздобленням квартир по вул. Волинській, 10 (Чоколівка)
---

тел.: +38 (044) 293-60-91
+38 (044) 578-01-74
 

[Головна][Опис][Розташування][Контакти]
    
2250 грн./1м.кв. з повним оздобленням квартир

ЦЕГЛЯНИЙ       ДВОКАМЕРНІ СКЛОПАКЕТИ       ПІДЗЕМНИЙ ПАРКІНГ       ОХОРОНА
   
 
На русском

Волинська, 10 — новий житловий комплекс в Солом'янському районі м. Києва.

Новий, сучасний комплекс буде розташований в частині міста, забудованій в 50-70 роки в основному 5-10 поверховими житловими будинками і об'єктами обслуговування району і міста. Тому жителям нового гарного 16-ти поверхового будинку на Волинській відкривається панорамний вигляд одного з найзеленіших районів столиці!

Отже, Волинська, 10 — це житловий комплекс, який складається із п'яти секцій на 403 квартири. Будинок із силікатної цегли, утеплений всередині спеціальним утеплювачем, міжквартирні стіни — двійні перегородки із пенобетону з повітряним слоєм. Обробка балконів і лоджій реалізована керамічною цеглою двох кольорів — рожевого та темно-червоного, віконні рами — коричневого кольору. Так підібрана кольорова гамма підкреслює красоту та індивідуальність комплексу.

На першому поверсі житлових секцій будуть розташовані нежитлові приміщення громадського та адміністративно-побутового призначення. Тут можуть бути або офісні приміщення, або магазини, або салони краси, зручні для відвідування жителями або сусідами комплексу.

Для власників автомобілів в комплексі передбачений підземний паркінг на 124 машинних місця, а для гостей — дві автостоянки.

Комплекс розташований в 10 хвилинах ходьби від однієї з головних транспортних розв'язок Солом'янського району. Звідси не складе зусиль добратись в бажаний куточок міста на різноманітних видах транспорту.

Із ціллю створення комфортних умов для проживання і відпочинку населення на дворовій території будуть створені майданчики для відпочинку дорослих і дітей загальною площею, окремо майданчики для занять спортом і фізкультурою, господарські майданчики. Всю дворову територію комплексу будуть оточувати групи дерев та кущів, газони і клумби з квітами.

Все це придасть житловому комплексу привабливості та естетичності, а також допоможе зберегти внутрішню атмосферу від проникнення шуму та пилюки.

Жильці будинку №10 по вул. Волинській завжди будуть раді своєю квартирою, якістю її ремонта і гарною догледженою дворовою територією.

 

Урочища Гончари-Кожум'яки     Житлово-офісний комплекс «Лвівський» по вул. Артема, 12
          
---
© 2002 — Агентство нерухомості «Планета Оболонь»